Deelnemers

Hieronder vind je -in willekeurige volgorde- de deelnemers van het NK Paalsport 2018 en in welke competitie en categorie ze meedoen. De running-order (volgorde) wordt 1 mei getrokken en bekend gemaakt.

 

Deelnemers Pole Sports

NAAMCATEGORIE
Ingrid Wijngaards + Fleur KustersDoubles Mixed
Loes Botter + Leonie van DijkDoubles Mixed
Eva Oerlemans + Esther VerheijenDoubles Mixed
Gianmarco Stefanelli + Nick La GijeDoubles Mixed
Gonny Hauwert + Marlous VerburghDoubles Mixed
Eva Engeliena van der Pal + Tirsa HagenDoubles Mixed
Amanda de Caluwe + Mahdalena KoelewijnDoubles Mixed
Suzy Niamut + Dieuwke HupkesDoubles Mixed
Yvonne SmitsMasters Mixed 40+
Froukje van EenbergenMasters Mixed 40+
Floortje RodermansMasters Mixed 40+
Larissa FinkMasters Mixed 40+
Monica Hernandez ZamoraMasters Mixed 40+
Heleen MoormanMasters Mixed 40+
Petra van MilMasters Mixed 40+
Monica van BeekMasters Mixed 50+
Bettine SartonMasters Mixed 50+
Yolande MoisonMasters Mixed 50+
Maurits KerstenSeniors Men
Nick La GijeSeniors Men
Hendrik de JongeSeniors Men
Arne TroquetSeniors Men
Nils ValkenborghSeniors Men
Nicolaas BoonSeniors Men
Lise BorstSeniors Women
Lisette BeekhuisSeniors Women
Eline OostenveldSeniors Women
Coralie BourdrelSeniors Women
Marlou VermeerenSeniors Women
Marlieke van VelthovenSeniors Women
Caroline KoevoetsSeniors Women
Maud RietbroekSeniors Women
Tsai Ping WangSeniors Women
Nadine BuntinxSeniors Women
Vanesa BlonkSeniors Women
Savannah PoppeSeniors Women
Hung Ying ChowSeniors Women
Larissa VermaningSeniors Women
Manja Roes-SlootSeniors Women
Anouk BlomSeniors Women
Belinda van OmmenSeniors Women
Miriam BrinksmaSeniors Women
Eva Engeliena van der PalSeniors Women
Joyce BennenbroekSeniors Women
Dineke MintenSeniors Women
Marieke MaasSeniors Women
Demi BramaYouth Juniors Mixed
Chantal van OevelenYouth Juniors Mixed
Zoë TimmermansYouth Juniors Mixed
Celine SikkenYouth Juniors Mixed
Jessica CadilYouth Novice Mixed
Katja van HoutsYouth Novice Mixed
Ruby BaijensYouth Novice Mixed
Luna Maria WalshYouth Novice Mixed
Janne JacobsYouth Novice Mixed
Fenna LemeerYouth Novice Mixed
Teuni van GriensvenYouth Novice Mixed
Iris JaspersYouth Novice Mixed
Lisa MinnebreukerYouth Novice Mixed
Jill HermansYouth Novice Mixed
Chenoa van UnenYouth Novice Mixed
Djaden de RuijterYouth Novice Mixed
Lieve WarmoeskerkenYouth Novice Mixed
Nayla AartsYouth Novice Mixed
Fem BurghoutsYouth Novice Mixed
Rowanie WanteYouth Novice Mixed
Julia KoppensYouth Pre-novice Mixed

Deelnemers Artistic Pole

NAAMCATEGORIE
Demi BramaJunior
Zoë TimmermansJunior
Bettine SartonMasters 50+
Nooki Berhitoe + Juul de MetzDoubles Mixed
Ezi Ovunda + Asha TortoleroDoubles Mixed
Ariane van der VegteSeniors Women 18-49
Maud RietbroekSeniors Women 18-49
Demi MarkgraafSeniors Women 18-49
Elva HinborchSeniors Women 18-49
Priscilla BrandSeniors Women 18-49
Joyce ZorgeSeniors Women 18-49
Anneleen FreriksenSeniors Women 18-49
Marieke RoosSeniors Women 18-49
Diane van de VorleSeniors Women 18-49
Marieke MaasSeniors Women 18-49
Eva Engeliena van der PalSeniors Women 18-49
Loes van EijkSeniors Women 18-49
Dineke MintenSeniors Women 18-49
Marieke de BraSeniors Women 18-49

Deelnemers Open Competition

NAAMLANDCOMPETITIECATEGORIE
Tine PoulletBelgiumPole SportsSeniors Women
Irina DelevaqueRomaniaPole SportsSeniors Women
Silvia SchweigerAustriaPole SportsSeniors Women
Patricia GoussensBelgiumPole SportsMasters 40+
Jai BullerUKPole SportsMasters 40+
Keri GrahamUKPole SportsMasters 40+
Fabian ScaranoDenmarkPole SportsMasters 50+
Sally DrakeUKPole SportsMasters 50+
Michelle AckroydUKPole SportsMasters 50+
Jenna Fishwick + Jamie RawcliffeUKPole SportsDoubles mixed
Pam KelhamUKParapoleMasters mixed 40+
Amy CameronUKArtistic PoleJuniors
Yamina SaelensBelgiumArtistic PoleSeniors Women
Aurelia WijnenBelgiumArtistic PoleSeniors Women
Benedicte BurvenichBelgiumArtistic PoleSeniors Women
Marlies VolckaertBelgiumArtistic PoleSeniors Women

 

 

Reageren is niet mogelijk