Deelnemers

Hieronder vind je -in willekeurige volgorde- de deelnemers van het NK Paalsport 2018 en in welke competitie en categorie ze meedoen. De running-order vind je hier.

 

Deelnemers Pole Sports

NAAMCATEGORIE
Gianmarco Stefanelli + Nick La GijeDoubles Men/Men
Ingrid Wijngaards + Fleur KustersDoubles Women/Women
Loes Botter + Leonie van DijkDoubles Women/Women
Eva Oerlemans + Esther VerheijenDoubles Women/Women
Gonny Hauwert + Marlous VerburghDoubles Women/Women
Eva Engeliena van der Pal + Tirsa HagenDoubles Women/Women
Amanda de Caluwe + Mahdalena KoelewijnDoubles Women/Women
Suzy Niamut + Dieuwke HupkesDoubles Women/Women
Froukje van EenbergenMasters 40+ Women
Floortje RodermansMasters 40+ Women
Larissa FinkMasters 40+ Women
Monica Hernandez ZamoraMasters 40+ Women
Heleen MoormanMasters 40+ Women
Monica van BeekMasters 50+ Women
Maurits KerstenSeniors Men
Arne TroquetSeniors Men
Lise BorstSeniors Women
Lisette BeekhuisSeniors Women
Eline OostenveldSeniors Women
Coralie BourdrelSeniors Women
Marlou VermeerenSeniors Women
Marlieke van VelthovenSeniors Women
Caroline KoevoetsSeniors Women
Maud RietbroekSeniors Women
Apple WangSeniors Women
Nadine BuntinxSeniors Women
Savannah PoppeSeniors Women
Hung Ying ChowSeniors Women
Larissa VermaningSeniors Women
Manja Roes-SlootSeniors Women
Anouk BlomSeniors Women
Belinda van OmmenSeniors Women
Joyce BennenbroekSeniors Women
Dineke MintenSeniors Women
Marieke MaasSeniors Women
Demi BramaJunior Girls
Chantal van OevelenJunior Girls
Zoë TimmermansJunior Girls
Celine SikkenJunior Girls
Jessica CadilNovice Girls
Katja van HoutsNovice Girls
Ruby BaijensNovice Girls
Luna Maria WalshNovice Girls
Janne JacobsNovice Girls
Fenna LemeerNovice Girls
Teuni van GriensvenNovice Girls
Iris JaspersNovice Girls
Lisa MinnebreukerNovice Girls
Jill HermansNovice Girls
Chenoa van UnenNovice Girls
Lieve WarmoeskerkenNovice Girls
Nayla AartsNovice Girls
Fem BurghoutsNovice Girls
Rowanie WanteNovice Girls
Julia KoppensPre-Novice Girls

Deelnemers Artistic Pole

NAAMCATEGORIE
Demi BramaJunior Girls
Zoë TimmermansJunior Girls
Nooki Berhitoe + Juul de MetzDoubles Women/Women
Ariane van der VegteSeniors Women
Maud RietbroekSeniors Women
Demi MarkgraafSeniors Women
Elva HinborchSeniors Women
Priscilla BrandSeniors Women
Anneleen FreriksenSeniors Women
Marieke RoosSeniors Women
Diane van de VorleSeniors Women
Marieke MaasSeniors Women
Loes van EijkSeniors Women
Marieke de BraSeniors Women

Deelnemers Open Competition

NAAMLANDCOMPETITIECATEGORIE
Tine PoulletBelgiumPole SportsSeniors Women
Irina DelevaqueRomaniaPole SportsSeniors Women
Silvia SchweigerAustriaPole SportsSeniors Women
Dana BertolonRomaniaPole SportsSeniors Women
Patricia GoussensBelgiumPole SportsMasters 40+ Women
Keri GrahamUKPole SportsMasters 40+ Women
Ana LooserRomaniaPole SportsMasters 40+ Women
Fabian ScaranoDenmarkPole SportsMasters 50+ Men
Sally DrakeUKPole SportsMasters 50+ Women
Michelle AckroydUKPole SportsMasters 50+ Women
Jenna Fishwick + Jamie RawcliffeUKPole SportsDoubles Women/Women
Pam KelhamUKParapoleMasters 40+ Women
Amy CameronUKArtistic PoleJunior Girls
Yamina SaelensBelgiumArtistic PoleSeniors Women
Aurelia WijnenBelgiumArtistic PoleSeniors Women
Benedicte BurvenichBelgiumArtistic PoleSeniors Women
Marlies VolckaertBelgiumArtistic PoleSeniors Women

 

 

Reageren is niet mogelijk