Loting running order

De volgorde waarop atleten deelnemen op het NK Paalsport wordt bepaald door een loting. Zie hieronder de loting zoals uitgevoerd op 1 mei 2018. Scroll naar beneden voor een tekstuele uitwerking van de running order.

RUNNING ORDER POLE SPORTS SENIOR WOMEN

RUNNING ORDER: POLE SPORTS SENIOR WOMENDe eerste loting van vandaag…Paalsport Bond Nederland / NK Paalsport NK Paalsport 2018International Pole Sports Federation (IPSF)

Geplaatst door Paalsport Bond Nederland / NK Paalsport op Maandag 24 september 2018

 

FILMPJE 1

PS SENIOR WOMEN
Manja Roes-Sloot
Larissa Vermaning
Dineke Minten
Caroline Koevoets
Hung Ying Chow
Marlieke van Velthoven
Savannah Poppe
Eline Oostenveld
Lisette Beekhuis
Maud Rietbroek
Nadine Buntinx
Marieke Maas
Coralie Bourdrel
Apple Wang
Anouk Blom
Lise Borst
Marlou Vermeeren
Belinda van Ommen
Joyce Bennenbroek

 

FILMPJE 2

PS NOVICE GIRLS
Ruby Baijens
Fem Burghouts
Iris Jaspers
Chenoa van Unen
Rowanie Wante
Lieve Warmoeskerken
Lisa Minnebreuker
Jessica Cadil
Luna Maria Walsh
Nayla Aarts
Djaden De Ruijter
Katja van Houts
Jill Hermans
Teuni van Griensven
Fenna Lemeer
Janne Jacobs

 

FILMPJE 3

PS JUNIOR GIRLS
Zoë Timmermans
Chantal van Oevelen
Demi Brama
Celine Sikken

PS PRE NOVICE GIRLS
Julia Koppens

 

FILMPJE 4

PS DOUBLES WOMEN/WOMEN
Ingrid Wijngaards & Fleur kusters
Suzy Niamut & Dieuwke Hupkes
Loes Botter & Leonie van Dijk
Gonny Hauwert & Marlous Verburgh
Eva Oerlemans & Esther Verheijen
Tirsa Hagen & Eva Engeliena van de Pal
Amanda de Caluwe & Mahdalena Koelewijn

PS DOUBLES MEN/MEN
Nick la Gije & Gianmarco Stefanelli

 

FILMPJE 5

PS MASTERS 40+ WOMEN
Monica Hernandez Zamora
Heleen Moorman
Larissa Fink
Floortje Rodermans
Froukje Van Eenbergen

 

FILMPJE 6

PS MASTERS 50+ WOMEN
Yolanda Moison
Monica van Beek

 

FILMPJE 7

PS SENIOR MEN
Arne Troquet
Hendrik de Jonge
Maurits Kersten

 

FILMPJE 8

PS OPEN SENIOR WOMEN
Irina Delevaque
Silvia Schweiger
Tine Poullet
(Dana Bertolon)

PS OPEN MASTERS 40+ WOMEN
Keri Graham
Patricia Goussens
(Ana Looser)

PS OPEN MASTERS 50+ WOMEN
Michelle Ackroyd
Sally Drake

PS OPEN MASTERS 50+ MEN
Fabian Scarano

PS OPEN DOUBLES WOMEN/WOMEN
Jenna Fishwick & Jamie Rawcliffe

 

FILMJE 9

AP DUO WOMEN/WOMEN
Nooki Berhitoe & Juul de Metz

AP SENIOR WOMEN
Marieke Roos
Demi Markgraaf
Maud Rietbroek
Elva Hinborch
Ariane van der Vegte
Marieke de Bra
Priscilla Brand
Loes van Eijk
Diane van de Vorle
Anneleen Freriksen
Marieke Maas

AP JUNIOR GIRLS
Zoë Timmermans
Demi Brama

 

FILMPJE 10

AP OPEN JUNIOR GIRLS
Amy Cameron

AP OPEN SENIOR WOMEN
Marlies Volckaert
Yamina Saelens
Benedicte Burvenich
Aurelia Wijnen

PARA OPEN MASTERS 40+ WOMEN
Pam Kelham

Reageren is niet mogelijk