Programma

KLIK HIERONDER OP “Programma NK Paalsport 2019” OM HET SCHEMA IN EEN GROTER FORMAAT TE ZIEN.

KLIK OP DE ZWARTE KNOP OM EEN PDF TE DOWNLOADEN.

SCROLL NAAR BENEDEN OM TE ZOEKEN IN HET SCHEMA.


Het NK programma is met zorg samengesteld waarbij zoveel mogelijk rekening is gehouden met factoren als juryverdeling, meervoudige deelnamen, wachttijd en publieksstromen. De volgorde van de atleten is op basis van een running order loting gedaan. Deze kun je terugvinden op ons YouTube kanaal. Uiteraard kan het gebeuren dat atleten uitvallen of wij ons genoodzaakt zien wijzigingen in het programma te maken.


ZOEKEN IN DE DAGPROGRAMMA’S: voer rechts je zoekterm in bijv. atleetnaam, categorie of landafkorting.

NK Paalsport 2019 Programma Zaterdag

LEFT STAGE   RIGHT STAGE  
Pole sportPole sport
Pre-novice (4)001 Richelle Smits11.30 - 11.36Novice (13)002 Katja (Ekatarina) van Houts11.36 - 11.42
003 Julia Koppens11.42 - 11.48004 Aileen Sophie Visscher11.48 - 11.54
005 Florine Fortuin11.54 - 12.00006 Milou Joosse12.00 - 12.06
007 Caro Pascalle Jordaan12.06 - 12.12008 Lisa Minnebreuker12.12 - 12.18
Junior girls (6)009 Demi Brama12.18 - 12.24010 Jaily Mijnders12.24 - 12.32
011 Fenna Lemeer12.32 - 12.38012 Lieve Warmoeskerken12.38 - 12.44
013 Marieke Nieuwenhuis12.44 - 12.50014 Janne Jacobs12.50 - 12.56
015 Jasmijn Faessen12.56 - 13.02016 Jessica Cadil13.02 - 13.08
017 Manon Hochstenbach13.08 - 13.14018 Zara Anna Suzanna Melis13.14 - 13.20
019 Nayla Aarts13.20 - 13.26020 Jill Hermans13.26 - 13.32
Junior boys (1)021 Dorin Sebastian Radulescu13.32 - 13.38022 Iris Jaspers13.38 - 13.44
Open para pole (2)023 Pamela Kelham (GB)13.44 - 13.50024 Teuni van Griensven13.50 - 13.56
025 Andrew Gregory (GB)13.56 - 14.02026 Kendra Notermans14.02 - 14.08
14.08DEMO 1 (after demo announcement of score last athlete)
14.15 - 14.30LUNCH BREAK
14.3014.30 AWARD CEREMONY pole pre-novice, novice, junior girls, junior boys, open para pole
15.00
Pole sport
Aerial HoopRight stage startsOpen senior men (1)027 Bart Bruyninckx (BE)15.00 - 15.06
Senior woman (7)028 Kelly de Vos15.06 - 15.12Open 40+ women (4)029 Victoria Louise Williams (BE)15.12 - 15.18
030 Daisy van Dort15.18 - 15.24031 Lucie Garbienova (CZ)15.24 - 15.30
032 Samantha Polman15.30 - 15.36033 Alexandra Kalousová (CZ)15.36 - 15.42
034 Inna Storchak15.42 - 15.48035 Fong Man Wai (HK)15.48 - 15.54
036 Elva Hinborch15.54 - 16.02Open 50+ men (1)037 Paul William Bradley (GB)16.02 - 16.08
038 Apple Wang16.08 - 16.14Open 50+ women (2)039 Ivana Ferdinandova (CZ)16.14 - 16.20
040 Irina Belova16.20 - 16.26041 Alena Maroušková (CZ)16.26 - 16.32
16.32DEMO 2 (after demo announcement of score last athlete)
16.45 AWARD CEREMONY hoop senior women, pole open senior men, open 40+, open 50+
17.15 -17:45DINNER BREAK
17.45-18.00ATHLETE OF THE YEAR AWARDS
18.00
Artistic PoleArtistic pole
Men (1)042 Lucian Rosa18.00 - 18.06Open junior (2)043 Morgan Lily Hollyoak (GB)18.06 - 18.12
Women (9)044 Monica Hernandez Zamora18.12 - 18.18045 Amy Hannah Cameron (GB)18.18 - 18.24
046 Shandy Monique Croes18.24 - 18.30Junior (3)047 Demi Brama18.30 - 18.36
048 Ilse Heemskerk - Winter18.36 - 18.42049 Nayla Aarts18.42 - 18.48
050 Maud Rietbroek18.48 - 18.54051 Zara Anna Suzanna Melis18.54 - 19.00
052 Marieke Maas19.00 - 19.06Open women (3)053 Victoria Baylis-Jones (GB)19.06 - 19.12
054 Crystal Kerkhoven19.12 - 19.18055 Tereza Strobova (CZ)19.18 - 19.24
056 Ariane van der Vegte19.24 - 19.30057 Polina Sirotina (CZ)19.30 - 19.36
058 Lise Borst19.36 - 19.42Open duo women (2)059 Nikola Vítečková - Alena Klapetková (CZ)19.42 - 19.48
060 Caroline Koevoets19.48 - 19.54061 Veronika Růžičková - Simona Nováková Tietzová (CZ)19.54 - 20.00
Doubles women (1)062 Loes Botter - Leonie van Dijk20.00 - 20.06
20.00 DEMO 3
20.15AWARD CEREMONY artistic pole all categories
20.45 / 21.00END

NK Paalsport 2019 Programma Zondag

LEFT STAGE   RIGHT STAGE  
Aerial HoopPole sport
Novice (6)063 Lina Minnebreuker11.30 - 11.36Open novice (1)064 Berta Pluskalova11.36 - 11.42
065 Dylana Aarts11.42 - 11.48Open junior (3)066 Eliška Malíková (CZ)11.48 - 11.54
067 Clover Ong11.54 - 12.00068 Petra Černá (CZ)12.00 - 12.06
069 Iris Jaspers12.06 - 12.12070 Lucie Čechalová (CZ)12.12 - 12.18
071 Jessica Cadil12.18 - 12.24Duo novice (1)072 Katja (Ekatarina) van Houts - Jill Hermans12.24 - 12.30
073 Lotus Isis Isla Ong12.30 - 12.36Senior doubles F/M (1)074 Nils-Anders Gruben - Hélène Jeurgens12.36 - 12.42
Junior (1)075 Demi Brama12.42 - 12.48Open senior doubles F/F (1)076 Maité Degryse - Eowyn van de Putte (BE)12.48 - 12.54
Open junior (1)077 Amy Hannah Cameron (GB)12.54 - 13.03
Open senior men (1)079 John McWilliams (GB)13.03 - 13.12
13.12DEMO 1 (after demo announcement of score last athlete)
13.25LUNCH BREAK
14.00AWARD CEREMONY hoop novice, (open) junior, open men, polesport open novice, open junior, duo novice, (open) senior doubles
14.30
Pole sport
Aerial HoopRight stage startsSenior women (11)080 Savannah Poppe14.30 - 14.36
Duo senior (2)081 Kelly de Vos - Marie-Sophie Alkemade14.36 - 14.42082 Lisette Beekhuis14.42 - 14.48
083 Ezi Ovunda - Mandy Spoor14.48 - 14.54084 Marlou Vermeeren14.54 - 15.00
Open senior women (4)085 Laura Rebeca Cristina Dragomir (RO)15.00 - 15.06086 Hung Ying Chow15.06 - 15.12
087 Ioana Jurca (RO)15.12 - 15.18088 Dineke Minten15.18 - 15.24
089 Kia Buller (GB)15.24 - 15.30090 Anneleen Freriksen15.30 - 15.36
091 Nadia Budurusi (RO)15.36 - 15.42092 Nicky van Kronenburg15.42 - 15.48
Pole sport
Senior doubles F/F (3)093 Marlous Ilse Verburgh - Gonny Hauwert15.48 - 15.54094 Zoë Timmermans15.54 - 16.00
095 Tirsa Hagen - Eva van der Pal16.00 - 16.06096 Maud Rietbroek16.06 - 16.12
097 Abigaïl Vis - Loes van Boxtel16.12 - 16.18098 Apple Wang16.18 - 16.27
100 Nadine Buntinx16.27 - 16.36
16.36DEMO 2 (after demo announcement of score last athlete)
16.45DINNER BREAK
17.30
Pole sportPole sport
Open senior women (9)101 Greta Berkelyte (LT)17.30 - 17.3650+ women (3)102 Monica van Beek17.36-17.42
103 Laura de Souter (BE)17.42 - 17.48104 Heleen Moorman17:48-17:54
105 Viktoria Korabelnikova (CZ)17.54 - 18.00106 Helga Groen - van Ewijk18.00-18.06
107 Nikol Kalabzová (CZ)18.06 - 18.1240+ women (3)108 Yvonne Smits18.12-18.18
109 Aurelia Wijnen (BE)18.18 - 18.24110 Larissa Hop - Fink18.24-18.30
111 Jessica Nielsen (BE)18.30 - 18.36112 Marian van Vleuten18.36-18.42
113 Denisa Chlustinova (CZ)18.42 - 18.48Senior men (3)114 Maurits Kersten18.48-18.54
115 Tine Poullet (BE)18.54 - 19.00116 Nick La Gije19:00-19:06
117 Marlies Volckaert (BE)19.06 - 19.12118 Hendrik de Jonge19:12-19:21 (+score)
Ultra pole (2)119 Dineke Minten VS Nayla Aarts19:21
After ultra poleDEMO 3
19.30 - 20:15AWARD CEREMONY hoop duo senior women, open senior women, Pole senior doubles, (open) senior women, 50+ 40+, senior men
20.15 / 20.30END

Reageren is niet mogelijk