Tijdschema

Hieronder staat het tijdschema van het NK-weekend 2018. Op zaterdag overdag waren de voorrondes van Pole Sports, op zaterdagavond was Artistic Pole en op zondag waren de finales van Pole Sports, Para Pole en een demo Ultra Pole. Op 1 mei is de running order getrokken, dus daarmee werd bekend in welke volgorde de atleten te zien zullen zijn. Een handig zoekoverzicht van de deelnemers is er ook.

Hoewel wij ons uiterste best doen de planning zo nauwkeurig mogelijk te maken kan er enige in- of uitloop zijn. Ook behoudt de organisatie zich het recht voor deze planning te wijzigen wanneer zij zich hiertoe genoodzaakt ziet. Er kunnen aan dit schema geen rechten worden ontleend.

 

ZATERDAG 2 JUNI 2018

10:00 ZAAL OPEN 

10:30 OPENINGSCEREMONIE

10:45 START VOORRONDES POLE SPORT 

10:45-13:00 Senior Women deel 1: 

  • Manja Roes-Sloot
  • Larissa Vermaning
  • Dineke Minten
  • Caroline Koevoets
  • Hung Ying Chow
  • Marlieke van Velthoven
  • Eline Oostenveld
  • Lisette Beekhuis
  • Maud Rietbroek
  • Nadine Buntinx
  • Coralie Bourdrel
  • Apple Wang

13:00-13:45 LUNCHPAUZE

13:45-14:30 Senior Women deel 2:

  • Anouk Blom
  • Lise Borst
  • Marlou Vermeeren
  • Belinda van Ommen
  • Joyce Bennenbroek

14:30-15:50 Novice Girls deel 1:

  • Ruby Baijens
  • Fem Burghouts
  • Iris Jaspers
  • Chenoa van Unen
  • Rowanie Wante
  • Lieve Warmoeskerken
  • Lisa Minnebreuker
  • Jessica Cadil
  • Luna Maria Walsh

15:50-16:00 KORTE PAUZE

16:00-17:10 Novice Girls deel 2:

  • Nayla Aarts
  • Katja van Houts
  • Jill Hermans
  • Teuni van Griensven
  • Fenna Lemeer
  • Janne Jacobs

17:10-17:20 AWARDS: ATLEET VAN HET JAAR

17:20-17:30 AWARDS: BEKENDMAKING FINALEPLEKKEN

17:30-18:30 DINERPAUZE 

18:30 OPENING ARTISTIC POLE

18:35 START ARTISTIC POLE
18:35-18:55 Junior Girls:

  • Zoë Timmermans
  • Demi Brama

18:55-19:00 Open Junior Girls: 

  • Amy Cameron (UK)

19:00-19:10 Doubles Women/Women:

  • Nooki Berhitoe & Juul de Metz

19:10-19:30 AWARDS: ARTISTIC POLE (OPEN) JUNIOR

19:30-20:05 Open Senior Women:

  • Marlies Volckaert (Belgium)
  • Yamina Saelens (Belgium)
  • Benedicte Burvenich (Belgium)
  • Aurelia Wijnen (Belgium)

20:05-20:20 KORTE PAUZE

20:20-22:00 Senior Women:

  • Marieke Roos
  • Demi Markgraaf
  • Maud Rietbroek
  • Elva Hinborch
  • Ariane van der Vegte
  • Marieke de Bra
  • Priscilla Brand
  • Loes van Eijk
  • Diane van de Vorle
  • Anneleen Freriksen
  • Marieke Maas

22:00-22:15 KORTE PAUZE

22:15-22:30 AWARDS: ARTISTIC POLE DUO + (OPEN) SENIOR WOMEN

22:30 EINDE

 Gedurende de hele dag workshops & pole jam’s. Bekijk ze hier!

 

ZONDAG 3 JUNI 2018 

9:30 ZAAL OPEN 

10:00 OPENINGSCEREMONIE 

10:15 START FINALES POLE SPORT 

10:15-10:25 Pre-novice Girls:

  • Julia Koppens

10:25-11:55 Novice Girls:

  • Beste 10 van de voorrondes van gisteren, nu nog onbekend

11:55-12:30 Junior Girls:

  • Zoë Timmermans
  • Chantal van Oevelen
  • Demi Brama
  • Celine Sikken

12:30-13:15 LUNCHPAUZE

13:15-13:25 Doubles Men/Men:

  • Nick la Gije & Gianmarco Stefanelli

13:25-14:35 Doubles Women/Women:

  • Ingrid Wijngaards & Fleur kusters
  • Suzy Niamut & Dieuwke Hupkes
  • Loes Botter & Leonie van Dijk
  • Gonny Hauwert & Marlous Verburgh
  • Eva Oerlemans & Esther Verheijen
  • Tirsa Hagen & Eva Engeliena van de Pal
  • Amanda de Caluwe & Mahdalena Koelewijn

14:35-14:45 Masters 50+ Women:

  • Monica van Beek

14:45-15:05 Open Masters 50+ Women:

  • Michelle Ackroyd (UK)
  • Sally Drake (UK)

15:05-15:15 Open Masters 50+ Men:

  • Fabian Scarano (Denmark)

15:15-15:25 KORTE PAUZE

15:25-15:50 AWARDS POLE SPORTS DEEL 1 

15:50-17:20 Senior Women:

  • Beste 10 van de voorrondes van gisteren, nu nog onbekend

17:20-18:00 Open Senior Women:

  • Irina Delevaque (Romania)
  • Silvia Schweiger (Austria)
  • Tine Poullet (Belgium)
  • Dana Bertolon (Romania)

18:00-19:00 DINERPAUZE 

19:00- 19:25 Senior Men:

  • Arne Troquet
  • Maurits Kersten

19:25-20:15 Masters 40+ Women: 

  • Monica Hernandez Zamora
  • Heleen Moorman
  • Larissa Fink
  • Floortje Rodermans
  • Froukje Van Eenbergen

20:15-20:45 Open Masters 40+ Women:

  • Keri Graham (UK)
  • Patricia Goussens (Belgium)
  • Ana Looser (Romania)

20:45 START PARA POLE

20:45-20:50 Open Masters 40+ Women

  • Pam Kelham (UK)

20:50-21:00 LOTERIJ: koop je lootjes bij de entree en win mooie prijzen!

21:00-21:30 AWARDS POLE SPORT DEEL 2 + PARA POLE 

21:30-21:50 DEMO ULTRA POLE 

21:50-22:00 EINDCEREMONIE

22:00 EINDE

Gedurende de hele dag workshops & pole jam’s. Bekijk ze hier!

Reageren is niet mogelijk